O nás

Ristorante Prosecco je vaše restaurace na Praze 9 (hned u stanice červeného metra C Prosek), nabízející skvělé italské i české pokrmy v tradičním, ale i moderním pojetí, doplněné světem „fusion“ o ostatní kuchyně (nejen italské) v podobě aktuálních týdenních nabídek.
Náš profesionální tým kuchařů, cukrářů a spolupracovníků je připraven nabízet ta nejlepší jídla a vína ze všech regionů Itálie, či skvělou pizzu přímo z kamenné pece jako z italské pizzerie. V našem jídelním lístku si i vychutnáte doporučené speciality šéfkuchaře a nezapomeňte na náš „signature“ dezert od mistra cukráře: Horký trhanec.

Od roku 2009 své existence Ristorante Prosecco přesáhla daleko svůj koncept italské restaurace a pizzerie, ale stala se i díky své poloze na Proseku (Praha 9) jakýmsi přechodníkem mezi harmonickým venkovem a nikdy nekončícím shonem pulsující metropole. Je živočišná a temperamentní, přesto v jádru vyzařuje rodinnou pohodou a vstřícností - přesně jako Itálie.
Takovým místem chce být i nadále. Místem, kde se najíte nejlépe na světě, neutratíte zde půl výplaty jako v centru Prahy a neřešíte, jak jste oblečení. Zkrátka místem, kde se cítíte dobře v neformálním, ale přesto stylovém prostředí.

Restaurant Ristorante Prosecco se představuje
Jak se natáčelo naše promo video
Cukrárna Ristorante Prosecco
Pekárna restaurant Prosecco - čerstvý chléb
Ristorante Prosecco "covid-19 free" zahrádka