Kde nás najdete - Kontakt

Italská restaurace a pizzerie Ristorante Prosecco je otevřena pro vás každý den.

Otevírací doba
11:00 - 23:00

Najdete nás na adrese:
Ristorante&Pizzeria Prosecco
PROSEK POINT - Budova B
Prosecka 852/66, Praha 9 - Prosek

www.ristoranteprosecco.cz

email: info@ristoranteprosecco.cz

tel.: +420 777 257 247

přímo na stanici metra C – Prosek

Jak zaparkovat v okolí:

Italská restaurace a pizzerie Ristorante Prosecco je v přízemí kancelářských budov PROSEK POINT a parkování je v dispozici v okolí hned několik.
Máme pro Vás i tipy pro neplacená/placená parkování (viz přiložená mapka a popisky), nicméně vždy sledujte aktuální značení parkovacích ploch.

  • Parkování A: Placené parkoviště se závorou u obchodu Billa je hned před ulici a v naší italské restauraci a pizzerii Ristorante Prosecco jste během chvíle a vychutnávat italskou kuchyni. 1.5h stání je zdarma a další pak za poplatek.
  • Parkování B: Placený parkovací dům se závorou i krytým stáním u obchodu Billa je hned před ulici a v naší italské restauraci a pizzerii Ristorante Prosecco dojdete buď přes Billa prodejnu, a nebo danou budovu můžete obejít. V případě nepříznivého počasí uvítáte nejen již zmíněné kryté stání, ale i možnost podejití vozovky podchodem. 1.5h stání je zdarma a další pak za poplatek.
  • Parkování C: Malé parkoviště u hřbitova, které sice je do naší italské restaurace a pizzerii Ristorante Prosecco nejblíže, ale většinou je plné. Doporučujeme využít jiné naznačené parkovací plochy zejména parkovací dům B, kde vždy najdete volné místo včetně krytého parkování a podchodu pod vozovkou v případě nepříznivého počasí.
  • Parkování D: Je sdílené parkoviště pro přilehlé bytové domy a hřbitov. Parkování je přes den zdarma, ale pozor, že přes večer parkoviště vyhrazeno pro držitele parkovacích karet a ti ostatní musí zaplatit parkovací poplatek v platebním automatu. V naší italské restauraci a pizzerii Ristorante Prosecco jste za pár minut a nemusíte přecházet žádné vozovky.

Provozuje: GIQ.cz s.r.o., IČ: 26768518, C 92414 vedená u Městského soudu v Praze