INTERIÉR DESIGN

K dokonalému zážitku z pokrmů, které pro vás naši kuchaři a cukráři Ristorante Prosecco Praha 9 připravují, patří bezpochyby také prostředí, ve kterém si italskou kuchyni i mezinárodní speciality a „fusion“ aktuální nabídky, vychutnáte. Věříme, že právě dokonalá souhra všech "elementů" je klíčem k nezapomenutelnému gastronomickému zážitku.

Návrh interiérového designu naší italské restaurace Ristorante Prosecco vytvořila architektka Barbora Vančurová v kombinaci se zkušenostmi spolumajitele Zdenka Šulce, který své dlouholeté provozní znalosti vtiskl do funkčnosti řešení interiéru. Inspirací byla láska ke kráse italské přírody s cílem maximálně citlivě zkombinovat moderní architekturu budovy Prosek Pointu s příjemným a útulným interiérem italské restaurace. Světlé a tmavé odstíny přírodních barev, masivní dřevo, jemná kůže či papír dávají pocit klidu a pohodlí každému návštěvníkovi. Výrazným prvkem je osvětlení ve tvaru papírových fusill od světoznámého návrháře svítidel Ingo Maurera. Dominantní dřevěný rám zrcadla z vyplaveného dřeva či váza z kmene palmy vhodně a nerušivě zaujmou vaše oči a podtrhnou eleganci klidného prostředí a vymůžete již jen vychutnávat italskou kuchyni ze stálého menu nebo speciality z týdenní aktuální nabídky.

Moderním prvkem interiéru je vinný humidor hrající barevnými odlesky skvělých vín, který strhne vaše oči k důkladnějšímu prozkoumání.

Spojení pražské části Prosek (Praha 9) s věhlasným názvem lahodného šumivého vína Prosecco na sebe nedalo dlouho čekat při výběru názvu restaurace.
Pozorování jemného perlení ve sklence lahodného Prosecca je stejně příjemné, jako posezení u nás v italské restauraci v Praze.