Menu

Ristorante Prosecco je italská restaurace a italská pizzerie na Praze 9 (přímo u stanice metra C Prosek), nabízející skvělé italské pokrmy v tradičním, ale i moderním pojetí včetně průřezu jinými mezinárodními kuchyněmi a to zejména v podobě našich pravidelných týdenních aktuálních nabídek.
Náš profesionální tým kuchařů, cukrářů a spolupracovníků je připraven nabízet ta nejlepší jídla a vína ze všech regionů Itálie, či skvělou pizzu přímo z kamenné pece. Těšíme se na každou návštěvu naší italské restaurace a hodnocení od našich hostí typu „nejlepší italská restaurace na Praze 9“ nás motivují být lepšími a vyvíjet se s vámi – děkujeme.

Otevřeno denně 11:00 - 23:00 včetně zahrádky v letních měsících.

O nás

Za deset let své existence Ristorante Prosecco přesáhla daleko svůj koncept italské restaurace, ale stala se i díky své poloze na Proseku jakýmsi přechodníkem mezi harmonickým venkovem a nikdy nekončícím shonem pulsující metropole. Je živočišná a temperamentní, přesto v jádru vyzařuje rodinnou pohodou a vstřícností - přesně jako Itálie. Takovým místem chce být i nadále. Místem, kde se najíte nejlépe na světě, neutratíte zde půl výplaty a neřešíte, jak jste oblečení. Zkrátka místem, kde se cítíte dobře v neformálním, ale přesto stylovém prostředí.